Thomas Hansen

Indehaver af Go´ form Kalundborg og SaabyFitness Coach.

Uddannelse:
Fitness instruktør, Personligtræner, Cycling instruktør, Kost & ernæring, Cross Fit instruktør og Fitness Coach.

Du vil møde Thomas på/i:
Cycling hold, Receptionen, Programlægninger, Personligtræning.

Søren Lund Larsen

Indehaver af Go´ form Kalundborg

Uddannelser:
Fitness instruktør, Cross Fitness instruktør

Du vil møde Søren på/i:
Receptionen, Programlægninger, Cross Fitness hold, Fitness hold, TRX hold, Cycling hold mv.

Pernille Skovsgaard

Indehaver af Go´ form Fysioterapi

Uddannelse:
Fysioterapeut, Cross Fitness instruktør, GLA:D instruktør og FysioFlow instruktør.

Du kan møde Pernille i/på:
Hos Go´ form Fysioterapi, Ryg/mave hold, FysioFlow hold og Cross Fitness hold.

Dorthe Holm Junge

Uddannelse:
Zumba Basis 1, Zumba Sentaro, Zumba Auqa, CrossDance.

Du kan møde Dorthe på/i:
Zumba hold.

Lene Johansen

Uddannelse:
Cycling instruktør, Sundheds konsulent, HR/- og Arbejdsmiljø konsulent.

Du kan møde Lene på/i:
Cycling hold, Mave-Balder-Lår hold, Fitness hold.

Trine Grue Werth

Uddannelse:
Zumba Basis 1 + 2, Zumba Sentaro, Zumba Gold, Zumba Toning, Zumba Auqa, Zumba Kids, Zumba Core. CrossDance.

Du kan møde Trine på/i:
Zumba hold, Zumba Gold hold, Fitness Dance hold, Enjoy Dance.

Rikke Eckermann

Uddannelse:
Cycling instruktør, Fitness instruktør, Cross fitness instruktør

Du kan møde Rikke i/på:
Receptionen, Programlægninger, Cycling hold, Cross Fitness hold, Fitness hold mv.

Gitte Lond

Uddannelse:
Cycling instruktør, Fitness instruktør, Cross fitness instruktør, Pilates instruktør, TRX instruktør.

Du kan møde Gitte på/i:
Receptionen, Programlægning, Cross fitness hold, Fitball hold, TRX hold, Fitness hold, Cycling hold mv.

Pernille Tronborg

Uddannelse:
Yoga instruktør, Pilates instruktør

Du kan møde Pernille på/i:
Yoga hold, Fitness hold, Mave-Balder-Lår hold.

Jørn Lauritzen 

Afløser hos Go´ form.

Uddannelse:
Cycling instruktør

Du kan møde Jørn på/i:
Cycling holdene

Jannie Olsen

Uddannelse:
Cycling instruktør, Idræts lære.

Du kan møde Jannie på/i:
Cycling hold, Receptionen, Fitness hold, Mave-Balder-Lår hold.

 Emilie

Reception

 

Mie Sidenius

Reception

 

Michael J Madsen

Reception

 

Gretha Andersen

Uddannelse:

Holdinstruktør

Du kan møde Gretha på/i:

Senior træning

Mette Thisgaard

Uddannelse:

BodyFlow uddannelse

Du kan møde Mette på/i:

Fitness/Fitball og MBL mv.

Nils Randløv

Uddannelse:

Cycling Instruktør

Du kan møde Nils på/i:

Cycling salen på diverse Cycling hold og på Cycling/Cirkel

Anja Hansen

Uddannelse:

Børne Yoga uddannelse

Du kan møde Anja på/i:

Cross salen til bl.a. Familie Cross

Freja Jakobsen

Reception/Rengøring

Ole Lerche

Uddannelse:

Fitness instruktør, Fitbox instruktør, Cross instruktør

Du kan møde Ole på/i:

Fitbox, Crossfit holdene.

Birgitte Cetti

Uddannelse:

Kostvejleder og helbredskonsulent

Du kan møde Birgitte på/i:

Vores Slankehold og kostvejledninger.

Lilymae Pedersen – Rengøring

Ditte Petersen – Rengøring